Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Kurs Siedmioro Młodych w Hałcnowie

Kurs ą€žSiedmioro młodychą€ przeznaczony jest dla osób, które wzrastają we wspólnocie i już jakiś czas kroczą za Jezusem. Celem tego kursu jest zidentyfikować różnorodność odpowiedzi młodych, na propozycje Dobrej Nowiny Jezusa. Jeżeli pragniesz się rozwijać duchowo i wzrastać, to ten kurs jest właśnie dla ciebie. Każdy z nas ma coś z każdego z młodzieńców, ale w szczególny sposób każdy z nas będzie się identyfikować z jednym z nich. Jesteśmy zatem przed wielką okazją w naszym życiu ą€“ możemy zobaczyć postawę, z którą się najbardziej identyfikujemy, ale przede wszystkim podjąć decyzję, czy pragniemy wzrastać oraz jak to robić.

 

Michalina: Ten kurs był dla mnie zostawieniem tego, co już za mną, odcięcia się od ciążącej przeszłości, porażek na polu ewangelizacyjnym. Pan dał mi nowy zapał do głoszenia Jego zmartwychwstania, pełnienia misji, do której mnie powołał. Dla mnie to najlepszy kurs!

Sabina: Idąc na kurs miałam w sercu żałobę po stracie bliskiej osoby. Czułam porażkę i pustkę w sercu, że nigdy nie miałam odwagi opowiedzieć o tym, że spotkałam Jezusa. Na kursie doświadczyłam obfitości Bożej Łaski przemiany mojej Kalwarii w Zmartwychwstanie. Moje serce zostało na nowo rozpalone Miłością do Słowa Bożego, doświadczyłam spotkania z Jezusem. Teraz na nowo napełniona, wracam do domu pisać nowe rozdziały w moim życiu. Zasłuchana w Słowie, z nową gorliwością, młoda duchem, idę zanieść Dobrą Nowinę tym, do których Jezus mnie pośle. Amen

Start

01/12/2017 @ 17:00

End

03/12/2017 @ 13:00

Lokalizacja

Hałcnów

Udostępnij to wydarzenie

REGISTER FOR THIS EVENT