Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Kurs Historia Zbawienia w Cieszynie

Ten kurs biblijny daje możliwość spojrzenia na najpiękniejszą księgę świata, Biblię, z głębszym zrozumieniem; nauczy Cię korzystać z całego Pisma Świętego oraz pozwoli zobaczyć, że historia zbawienia zapisana na kartach Biblii jest Twoją osobistą historią!

Na ten kurs zapraszamy osoby, które przeżyły już „Nowe Życie” i „Emaus”.

 

 

Marcin: Historia praojców pokazuje mi moją historię. Bóg poszerzył moje patrzenie na historię Izraela, która mnie również mocno dotyczy. W tym kursie Bóg pokazał mi, że On zawsze ma dla mnie plan; nawet te moje negatywne doświadczenia może wykorzystać w sposób zbawienny dla mnie i dla innych w koło mnie.

Agnieszka: Bóg pokazał mi, że moje ciemne strony nie są zaporą dla Jego działania, że moje upadki nie uniemożliwiają Mu posługiwania się mną. Zobaczyłam, że życie to koło i nawet z najgłębszego dołka Bóg może mnie wydobyć, a nawet największa euforia kiedyś minie, ale to Jezus ma być tym stałym poziomem, osią w moim życiu.

Patrycja: Bóg pozwolił mi spojrzeć na historię zbawienia, jako na swoją własną. Wlał w serce nadzieję na to, że po czasie rozłamu następuje powrót. Bóg potwierdził, że jest wierny złożonej obietnicy.

 
 

 

Start

12/07/2018 @ 16:00

End

15/07/2018 @ 16:00

Cost

280zł

Lokalizacja

Cieszyn
Szersznika 3
CIESZYN, Polska

Organizator

Zacheusz Cieszyn
Strona internetowa:
zacheusz.org

Udostępnij to wydarzenie