Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Kurs Jakub w Nysie

Kurs Jakub to weekendowy kurs dla mężczyzn, chcących lepiej realizować swą tożsamość w Kościele i w świecie.
 „Pragniemy, by każdy mężczyzna na wzór Jakuba podejmował walkę o swoją tożsamość jako syna, oblubieńca i ojca w wymiarze naturalnym i duchowym. Bez przyjęcia własnej tożsamości nie umiemy w pełni realizować własnego życia. Jeżeli pragniesz zwyciężać w Jezusie różne bariery, to przyjedź (…) Spotykamy się na wspólnej płaszczyźnie naturalnego powołania jako mężczyzny w dzisiejszym świecie i Kościele. Kursy te pomogły już wielu mężczyznom, którzy odkryli piękno i wagę swojej tożsamości”.
 
Andrzej: Kurs Jakub na nowo pozwolił mi odnaleźć swoją tożsamość jako męża i ojca swoich dzieci. Pozwolił nazwać, wyartykułować pewne wartości dotąd wyczuwane raczej intuicyjnie. Pozwolił na nowo uwierzyć w sens walki we współczesnym świecie o wartości takie jak wiara i miłość. Wyzwolił we mnie na nowo przytłumioną gdzieś naturę wojownika Pana. Będę walczył do końca!
 

Marek: Tu doświadczyłem co to znaczy być mężczyzną z punktu widzenia Boga. Kurs pokazał mi co to znaczy być mężczyzną jako syn, mąż i ojciec, a także miejsca gdzie mam braki i o co mam się modlić. Męskość to siła, którą złożył w nas Bóg! Chcę niektóre treści wprowadzić w życie, myślę głównie o tym co pokazał mi Bóg – w których strefach mam braki, o co mam się modlić, co zmienić w moim życiu. Chcę zachęcać innych mężczyzn do tego kursu, bo uważam, że warto!

Start

20/04/2018 @ 17:00

End

22/04/2018 @ 15:00

Cost

160zł

Lokalizacja

Nysa
ul. Rodziewiczówny 15
Nysa, 48-304 Polska

Organizator

Zacheusz Wrocław
Strona internetowa:
zacheusz.wroclaw.pl

Udostępnij to wydarzenie