Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Kurs Siedmioro Młodych w Cieszynie

Kurs „Siedmioro młodych” przeznaczony jest dla osób, które wzrastają we wspólnocie i już jakiś czas kroczą za Jezusem. Celem tego kursu jest zidentyfikować różnorodność odpowiedzi młodych, na propozycje Dobrej Nowiny Jezusa. Jeżeli pragniesz się rozwijać duchowo i wzrastać, to ten kurs jest właśnie dla ciebie. Każdy z nas ma coś z każdego z młodzieńców, ale w szczególny sposób każdy z nas będzie się identyfikować z jednym z nich. Jesteśmy zatem przed wielką okazją w naszym życiu – możemy zobaczyć postawę, z którą się najbardziej identyfikujemy, ale przede wszystkim podjąć decyzję, czy pragniemy wzrastać oraz jak to robić.

 

Michalina: Ten kurs był dla mnie zostawieniem tego, co już za mną, odcięcia się od ciążącej przeszłości, porażek na polu ewangelizacyjnym. Pan dał mi nowy zapał do głoszenia Jego zmartwychwstania, pełnienia misji, do której mnie powołał. Dla mnie to najlepszy kurs!

Sabina: Idąc na kurs miałam w sercu żałobę po stracie bliskiej osoby. Czułam porażkę i pustkę w sercu, że nigdy nie miałam odwagi opowiedzieć o tym, że spotkałam Jezusa. Na kursie doświadczyłam obfitości Bożej Łaski przemiany mojej Kalwarii w Zmartwychwstanie. Moje serce zostało na nowo rozpalone Miłością do Słowa Bożego, doświadczyłam spotkania z Jezusem. Teraz na nowo napełniona, wracam do domu pisać nowe rozdziały w moim życiu. Zasłuchana w Słowie, z nową gorliwością, młoda duchem, idę zanieść Dobrą Nowinę tym, do których Jezus mnie pośle. Amen

Start

25/05/2018 @ 17:00

End

27/05/2018 @ 15:00

Cost

140zł

Lokalizacja

Cieszyn
Szersznika 3
CIESZYN, Polska

Organizator

Zacheusz Cieszyn
Strona internetowa:
zacheusz.org

Udostępnij to wydarzenie