ŚWIADECTWA Z KURSU SIEDMIORO MŁODYCH


Kurs Siedmioro Młodych w Cieszynie 11-13.11.2016

Michalina: Ten kurs był dla mnie zostawieniem tego, co już za mną, odcięcia się od ciążącej przeszłości, porażek na polu ewangelizacyjnym. Pan dał mi nowy zapał do głoszenia Jego zmartwychwstania, pełnienia misji, do której mnie powołał. Dla mnie to najlepszy kurs!

K.S.: Na kursie doświadczyłem wiele dobrego. Przychodząc na kurs czułem się, jakbym był w bańce, w której wołałem o pomoc, wyrażałem swoje emocje, sprawy w stronę Jezusa, ale czułem, że chyba tego nie słyszy. Jezus przyszedł do mnie w odpowiedniej chwili ze słowem wstań i wtedy wszystko pękło. Dzięki Ci Jezu, że Twój ogień miłości znów zapłonął. Amen.

B.: Kiedy w piątek wyobraziłam sobie mój problem, myślałam o nim bez nadziei, bo o własnych siłach nie znajduję rozwiązania. Dzisiaj gotowa jestem codziennie stawiać górze wyzwanie. Przyjmować słabość swoją, a przez to, mam nadzieję, również innych.

Kasia: W każdej konferencji odnajdowałam treści, z którymi mogłam się utożsamić. Najbardziej dotknęło mnie to, że przez jeden temat musiałam się skonfrontować z chyba największą trudnością, górą, którą teraz widzę w moim życiu. Ufam, że Pan naprawdę chce mi przez to przekazać, że zaprowadzi mnie na szczyt.

Sabina: Idąc na kurs miałam w sercu żałobę po stracie bliskiej osoby. Czułam porażkę i pustkę w sercu, że nigdy nie miałam odwagi opowiedzieć o tym, że spotkałam Jezusa. Na kursie doświadczyłam obfitości Bożej Łaski przemiany mojej Kalwarii w Zmartwychwstanie. Moje serce zostało na nowo rozpalone Miłością do Słowa Bożego, doświadczyłam spotkania z Jezusem. Teraz na nowo napełniona, wracam do domu pisać nowe rozdziały w moim życiu. Zasłuchana w Słowie, z nową gorliwością, młoda duchem, idę zanieść Dobrą Nowinę tym, do których Jezus mnie pośle. Amen