Polecamy kursy dla:


DZIECI

To kurs skierowany do dzieci w wieku od 7 do 12 lat (szkoła podstawowa). Kurs poprzez zabawę i doświadczenie wspólnoty dzieci pozwoli przybliżyć się każdemu do Jezusa i uznać w Nim swojego Pana i Króla. Zawiera elementy katechetyczne, pedagogikę zabawy a w planie kursu jest Msza Święta, spotkania, konkursy, niespodzianki i dużo wspólnej zabawy.

 

kurs autorski: SNE Zacheusz

ZAPISZ SIĘ

To kurs ewangelizacyjny dla dzieci. Kurs poprzez zabawę i doświadczenie wspólnoty pozwoli każdemu dziecku doświadczyć osobistego spotkania z Jezusem oraz troskliwej opieki Boga, który posyła nam Anioła Stróża.

 

kurs autorski: SNE Zacheusz

ZAPISZ SIĘ

MŁODZIEŻY

to kurs mający za cel pomóc doświadczyć młodemu człowiekowi osobistego spotkania z Bogiem jako Ojcem, Jezusem jako Zbawicielem i Duchem Świętym jako Przewodnikiem. Kurs przeznaczony jest dla młodzieży w wieku od 13-17 lat.

 

kurs autorski: SNE Zacheusz

ZAPISZ SIĘ

To kurs dla gimnazjalistów i licealistów, którzy przeżyli kurs Eureka. To czas, aby doświadczyć swój Tabor – przemienienie.

 

kurs autorski: SNE Zacheusz

ZAPISZ SIĘ

MAŁŻEŃSTW

JAKIEJ ZMIANY DZIŚ POTRZEBUJE TWOJE MAŁŻEŃSTWO?

Chcesz budować głęboką relację?
Chcesz doświadczyć uzdrawiającej mocy przebaczenia?
Chcesz wzmocnić więź małżeńską?

Ta WSPÓLNA DROGA jest dla TWOJEGO MAŁŻEŃSTWA! – zapisz się i przyjedź ze współmałżonkiem

 

kurs autorski: SNE Zacheusz

ZAPISZ SIĘ

Jeśli chcesz dowiedzieć się czy masz w sobie coś niezwykłego, co możesz dać z siebie tym których kochasz, przyjedźcie.

Ten kurs pozwoli Ci odkryć jak odzyskać swoja tożsamość, poznać lepiej siebie i choć trochę lepiej swojego współmałżonka :).

Dowiedz się jak BYĆ DAREM dla TWOJEGO MAŁŻEŃSTWA. Zapraszamy. Zapisy poniżej.

 

kurs autorski: SNE Zacheusz

ZAPISZ SIĘ

NARZECZONYCH

Weekendowy kurs przedmałżeński „Kana Galilejska” skierowany jest do narzeczonych chcących świadomie zawrzeć związek małżeński w Kościele Katolickim. Daje możliwość lepszego poznania się o stawia przed decyzjami, które mogą zaważyć na szczęściu i trwałości małżeństwa. Jest to też kurs dla osób, którym się wydaje, że Pan Bóg jest kimś odległym i zapomnianym.

Na tym kursie dowiesz się:

  • czym jest prawdziwa miłość,
  • na czym polega wierność (nie tylko na braku fizycznej zdrady!),
  • dlaczego żony są gadatliwe, a mężowie małomówni,
  • jak różnice seksualne między kobietą a mężczyzną mogą wpłynąć na związek,
  • dlaczego warto walczyć o własną autonomię,
  • jak sobie radzić z problemami w małżeństwie,
  • jak najlepiej inwestować w dzieci,
  • czym jest ekologia współżycia małżeńskiego,

i w końcu: dlaczego warto zaprosić na Wasze wesele … Jezusa.

Uczestnicy kursu Kana Galilejska otrzymują zaświadczenie ukończenia katechezy przedmałżeńskiej (tzw. przygotowanie bliższe). Oprócz tego narzeczeni są zobowiązani do odbycia trzech spotkań w poradni przedmałżeńskiej (są to dwie niezależne rzeczy). Radzimy zapisać się w miarę możliwości jak najwcześniej do poradni, gdyż czasem, (szczególnie w gorącym sezonie ślubów) są kolejki. Uzyskane zaświadczenie potrzebne jest do zawarcia związku małżeńskiego w Kościele Katolickim; zaświadczenie jest bezterminowe i ważne w całej Polsce.

 

kurs autorski: Wspólnota SNE Św. Barnaby

ZAPISZ SIĘ

KOBIET

Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą?

Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg?

Na kursie „Maria Magdalena” nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień!

kurs autorski: SNE Zacheusz

ZAPISZ SIĘ

MĘŻCZYZN

Kurs Jakub to Weekendowy kurs dla mężczyzn, chcących lepiej realizować swą tożsamość w kościele i świecie.

Pragniemy, by każdy mężczyzna na wzór Jakuba podejmował walkę o swoją tożsamość jako syna, oblubieńca i ojca w wymiarze naturalnym i duchowym. Bez przyjęcia własnej tożsamości nie umiemy w pełni realizować własnego życia. Jeżeli pragniesz zwyciężać w Jezusie różne bariery, to przyjedź (…) Spotykamy się na wspólnej płaszczyźnie naturalnego powołania jako mężczyzny w dzisiejszym świecie i Kościele. Kursy te pomogły już wielu mężczyznom, którzy odkryli piękno i wagę swojej tożsamości”.

 

kurs autorski: Wspólnota „Galilea” – SNE św. Marka

ZAPISZ SIĘ

KURSY FORMACYJNE

ten kurs zmieni twoją modlitwę, efekt jest natychmiastowy!

 

kurs autorski: SNE Zacheusz

ZAPISZ SIĘ

Kurs ten mówi o tym, jak pośród szalejącej burzy, spotkać Jezusa. Uczymy się jak lepiej poznać Boga i przekonać się, że On zasługuje na nasze zaufanie.

 

kurs autorski: SNE Zacheusz

ZAPISZ SIĘ

Kurs ten wprowadza w modlitwę wspólnotową oraz pomaga przeżywać ją w duchu Pięćdziesiątnicy.

Ukazuje jak doświadczać obecności Boga na modlitwie wspólnotowej. Celem tego kursu jest to, aby w sposób uporządkowany przeżywać i prowadzić modlitewne spotkania charyzmatyczne. Uczy jak korzystać z charyzmatów, tak, by były zbudowaniem dla uczestników modlitwy i całej wspólnoty Kościoła.

ZAPISZ SIĘ