Ładowanie Wydarzenia

Kurs Maria Magdalena w Cieszynie

Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą?

Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg?

Na kursie „Maria Magdalena” nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień!

Kurs autorski: SNE Zacheusz

 

 

M.: Wierzę, że Pan na tym kursie mnie uzdrowił. W czasie jednej modlitwy pokazał mi jakie mam lęki i konkretnie z czego one wynikają. Ponadto pokazał, że chce mnie uzdrowić z pewnej niemocy, której doświadczam od ponad 3 lat. Nie wyobrażałam sobie o tym komuś powiedzieć, bo dotyczyło to tak intymnych spraw w moim sercu. Ale On dał mi odwagę, by wypowiedzieć to na modlitwie wstawienniczej i oddać to Jemu. Jezus daje mi wolność! Wierzę, że On całkowicie mnie uwolnił z tych lęków i niemocy. Jestem tak bardzo wdzięczna i mam w sobie taką radość, że aż chce mi się skakać! Chwała chwała chwała Jezusowi!


Alicja: Doświadczyłam obecności Jezusa, nauczania pomogły mi zrozumieć Jego wolę i zamysł na moje życie. Cieszę się, że były one kierowane do kobiet bez różnicy na stan i wiek. Dostrzegłam moje „braki” w wypełnianiu swojego powołania w byciu kobietą. Dostałam świeże spojrzenie i motywację na to, jak się spełniać i jakie podjąć kroki w kolejnych życiowych wyborach i próbach (prywatnych i zawodowych). Chwała Panu!

Start

Październik 11 @ 17:00

End

Październik 13 @ 14:00

Cost

150zł

Lokalizacja

Cieszyn
Szersznika 3
CIESZYN, Polska

Organizator

Zacheusz Cieszyn
Strona internetowa:
zacheusz.org

Udostępnij to wydarzenie