Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Kurs Nowe Życie w Nysie (ODWOŁANY)

 

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie oraz  zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie.

Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie!

 

 

kl.Adrian: Mógłbym to streścić w jednym zdaniu, a w zasadzie w dwóch słowach: Nawróciłem się! Byłem wewnętrznie rozbity, wiele spraw na przestrzeni dwóch lat się rozsypało. Sfera duchowa mojego życia była piękna tylko na zewnątrz, a w środku był kompletny bałagan, dezorganizacja i zniechęcenie. Trzy dni, które przeżyłem podczas Kursu Nowe Życie rzeczywiście ukazały mi radość i szczęście wiary otrzymanej przez mnie. Jestem szczęśliwy i nawrócony. Również mam w sobie odwagę do pójścia i głoszenia Jezusa zmartwychwstałego. Chwała Panu!

 

Magdalena: Otrzymałam NOWE ŻYCIE! Doświadczenie MIŁOŚCI, PRZEBACZENIA, WSPÓLNOTY! Na nowo odkryłam swoje dziedzictwo w Bogu! Pan Bóg mnie bardzo zaskoczył! Po raz pierwszy chyba czuję się w pełni przygotowana i wyposażona do tego, by wrócić do domu, do swojego środowiska i dzielić się doświadczeniem wiary. Cieszę się, że mogłam być na tym kursie.

 

Wojciech: Na kursie otrzymałem spokój serca w ciężkim dla mnie okresie. Bóg uleczył moje zranione serce przez drugą kiedyś bardzo mi bliską osobę. Wypełnił pustkę po jej stracie. Zmazał moje grzechy i zmartwienia. Mam nadzieję, że teraz pomoże mi w dalszym życiu. Doświadczyłem moc Ducha św., który zstąpił na mnie oraz modlitwy wstawienniczej.

Start

Marzec 2 @ 19:00

End

Marzec 4 @ 15:00

Cost

160zł

Lokalizacja

Nysa
ul. Rodziewiczówny 15
Nysa, 48-304 Polska

Organizator

Zacheusz Wrocław
Strona internetowa:
zacheusz.wroclaw.pl

Udostępnij to wydarzenie