Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Kurs Wspólna Droga w Chorzowie (dla małżeństw)

JAKIEJ ZMIANY DZIŚ POTRZEBUJE TWOJE MAŁŻEŃSTWO?

Chcesz budować głęboką relację?
Chcesz doświadczyć uzdrawiającej mocy przebaczenia?
Chcesz wzmocnić więź małżeńską?

Ta WSPÓLNA DROGA jest dla TWOJEGO MAŁŻEŃSTWA!

 

T.S.: Ten czas był takim czasem reanimacji duchowości małżeńskiej (świadomość tego, że bez relacji z Bogiem nie zbuduję dobrej zdrowej relacji z małżonkiem). Po stracie naszego pierwszego nienarodzonego dziecka zamknęło mnie to na żonę, a ją na mnie, szczególnie pod względem duchowości. Na kursie podczas modlitwy wstawienniczej czuliśmy się bardzo zrozumiani zapewnieni, że Bóg jest blisko nas razem z naszym synkiem i bierze nas w objęcia. Dziękuję Bogu za ten czas.

Grześ: Na tym kursie wyrzuciłem z siebie wszystkie żale i złości które trzymałem w sobie i zastąpiłem je miłością Pana Boga. Nauczyłem się prowadzić dialog z żoną i słuchać jej. Jej pragnienia są bardzo ważne, bo w niej mieszka Pan Bóg. Chwała Panu.

Ala: Na kursie doświadczyłam na nowo prawdziwego spotkania z mężem. Już nie wierzyłam w możliwość przemiany naszego związku. Teraz mam nadzieję, że przez to wszystko czego tutaj doświadczyłam, dalsza kontynuacja może doprowadzić do przemiany.

Patrycja: Kurs ten na nowo pozwolił mi popatrzeć na mojego męża jako dar od Pana Boga oraz dopełnienie mnie. Dostałam praktyczne wskazówki jak dalej iść razem przez życie mimo problemów. Mamy konkretne narzędzia. Na nowo zakochałam się w moim mężu. Chwała Panu.

Start

30/11/2018 @ 17:00

End

02/12/2018 @ 14:00

Cost

240zł

Lokalizacja

Chorzów
Franciszkańska 1
CHORZÓW, 41-506 Polska

Organizator

Zacheusz Chorzów

Udostępnij to wydarzenie