Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Kurs Wspólna Droga w Jastrzębiu (z opieką nad dziećmi)

JAKIEJ ZMIANY DZIŚ POTRZEBUJE TWOJE MAŁŻEŃSTWO?

Chcesz budować głęboką relację?
Chcesz doświadczyć uzdrawiającej mocy przebaczenia?
Chcesz wzmocnić więź małżeńską?

Ta WSPÓLNA DROGA jest dla TWOJEGO MAŁŻEŃSTWA!

KOSZT:
550 zł/para
150 zł/dzieci powyżej 3 roku życia
0 zł/ dzieci poniżej 3 roku życia

Zapewniamy opiekę dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Liczba miejsc dla małżeństw z dziećmi jest ograniczona.

 

T.S.: Ten czas był takim czasem reanimacji duchowości małżeńskiej (świadomość tego, że bez relacji z Bogiem nie zbuduję dobrej zdrowej relacji z małżonkiem). Po stracie naszego pierwszego nienarodzonego dziecka zamknęło mnie to na żonę, a ją na mnie, szczególnie pod względem duchowości. Na kursie podczas modlitwy wstawienniczej czuliśmy się bardzo zrozumiani zapewnieni, że Bóg jest blisko nas razem z naszym synkiem i bierze nas w objęcia. Dziękuję Bogu za ten czas.

Grześ: Na tym kursie wyrzuciłem z siebie wszystkie żale i złości które trzymałem w sobie i zastąpiłem je miłością Pana Boga. Nauczyłem się prowadzić dialog z żoną i słuchać jej. Jej pragnienia są bardzo ważne, bo w niej mieszka Pan Bóg. Chwała Panu.

Ala: Na kursie doświadczyłam na nowo prawdziwego spotkania z mężem. Już nie wierzyłam w możliwość przemiany naszego związku. Teraz mam nadzieję, że przez to wszystko czego tutaj doświadczyłam, dalsza kontynuacja może doprowadzić do przemiany.

Patrycja: Kurs ten na nowo pozwolił mi popatrzeć na mojego męża jako dar od Pana Boga oraz dopełnienie mnie. Dostałam praktyczne wskazówki jak dalej iść razem przez życie mimo problemów. Mamy konkretne narzędzia. Na nowo zakochałam się w moim mężu. Chwała Panu.

Start

20/06/2019 @ 17:00

End

23/06/2019 @ 15:00

Cost

550zł

Organizator

Zacheusz Cieszyn
Strona internetowa:
zacheusz.org

Udostępnij to wydarzenie