Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Rekolekcje Rodzinne SMS – 07.08. – 14.08.2022

 

Wspólnota i Szkoła Nowej Ewangelizacji Zacheusz zaprasza na Rodzinne Rekolekcje letnie z wypoczynkiem SMS do Piekar koło Krakowa

Termin: 07/08/2022-14/08/2022

Koszt:
Osoba dorosła i dziecko od ukończenia 10 r.ż. 1000zł/ pobyt
Dzieci 3-10 800zł/pobyt
Dzici do 3 lat gratis

Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji Fundacji im. Ks. Siemaszki w Piekarach http://osir.siemaszka.pl/

 

Uwaga jako, że lista jest już pełna, otwieramy listę rezerwową. 

 

Program:
– codzienna Eucharystia
– rekolekcje dla Małżeństw ( do południa)
– rekolekcje dla dzieci ( do południa)
– wypoczynek ( na terenie ośrodka kryty basen-dodatkowo płatny, boiska, w pobliżu- zalew w Kryspinowie, Kraków, Wadowice, Łagiewniki, Zator i wiele innych ciekawych miejsc)
– całodniowa wycieczka- niespodzianka dla wszystkich uczestników ( wliczona w cenę)
– zorganizowany dzień integracyjny dla wszystkich uczestników- niespodzianka (wliczona w cenę)
– zabawa dla dorosłych, dyskoteka dla dzieci
– wspólne ognisko
– wieczorami dla chętnych adoracja Najświętszego Sakramentu, Uwielbienie

Zapewniamy:
– nocleg w domach 30osobowych, w pokojach 3,4 osobowych ( pokoje mają łączone łazienki- chcecie być połączeni z konkretną rodziną/ przyjaciółmi dajcie nam znać w komentarzu przy zgłoszeniu )
– pełne wyżywienie: śniadania, obiad, kawa/herbata, kolacja
– całodniową wycieczkę z biletami wstępu (dojazd autokarami)
– rekolekcje dla Małżeństw
– rekolekcje dla dzieci prowadzone w dwóch grupach wiekowych ( starszaki i maluchy)
– przedszkole z opieką dla maluszków w trakcie konferencji dla małżeństw ( na sali również kącik dla niemowlaków- w razie potrzeby)
– dodatkowe atrakcje
– ubezpieczenie NNW
– CUDOWNĄ BOŻĄ ATMOSFERĘ

Więcej informacji: Magdalena Stasiak tel.: 516 242 615
Uwaga –ilość miejsc ograniczona do 150, tylko wpłata zaliczki gwarantuje uczestnictwo w rekolekcjach.

Płatność:
1 zadatek 400zł od osoby dorosłej i 300zł od dziecko płatne na konto do 22.04.2022
2 zadatek 300zł od osoby dorosłej i 300zł od dziecka płatne na konto do 22.05.2022
Reszta –płatna GOTÓWKĄ na miejscu

 

 

 

Świadectwa Rekolekcje SMS Rabka 2021

 

„ Ten kurs przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Był szacunek, spokój, wyrozumiałość. Świetne wprowadzenie podstaw psychologii w połączeniu z chrześcijaństwem. Swoboda, zaopiekowanie i zaangażowanie dzieci. Fantastycznie i zrozumiale przekazywane Słowo Boże kapłana z krwi i kości”

Tomek

 

„ Poznałam swój temperament  i temperament mojego męża. Wiem nad czym muszę pracować, muszę nauczyć się rozmawiać, wiem jak to robić”

K.C.

 

„ Otwartość i zaangażowanie prowadzących.  Tematyka- świetnie przygotowane i prowadzone konferencje. Czas dla małżonków.”

Krysia

 

„ Dobre było zdecydowanie wszystko. Nie umiem wybrać jednej rzeczy. Czułam się tu jak w dobrym domu. Chociaż bez znajomości wspólnoty, nie łatwo się było otworzyć i porozmawiać. Cudne było nauczanie ojca i Madzi. Wystarczające, dające czas na przemyślenia. Dzieci zajęte Bogiem-Alleluja. Wycieczka, bieg patrolowy, świadectwa, ciasta, ognisko, zabawa, tańce, wolność, czas dla rodziny, adoracja. No jak mówię, wygląda na to, że wszystko było naprawdę z mocą Bożą! Acha, smycze i dodatki były gites”

Ania

 

„ Bliskość z ludźmi, którzy pragną zmieniać się i kształtować pod czujnym i troskliwym okiem Ojca. Którzy nie ukrywają, że ciągle jest co zmieniać i do czego dążyć. Głębokie pragnienie zmiany dla innych, szczególnie bliskich.

Małgosia

 

„ Jechaliśmy na rodzinne rekolekcje po raz pierwszy, nie do końca wiedząc czego się spodziewać poza tym, że pogłębimy relację z Panem Bogiem. Tematyka wykładów idealnie wpasowała się w potrzeby naszego małżeństwa. Możliwość codziennej Eucharystii, adoracji i uwielbienia była wielkim komfortem, gdyż na co dzień nie mamy tyle czasu i możliwości. Popołudniowy czas dla rodziny i na spotkania towarzyskie był idealnym dopełnieniem każdego dnia”

Magda

 

„ Na początku byłem przytłoczony ogromem pracy jaka czeka nasze małżeństwo. Ale uświadomiłem sobie, że małymi krokami możemy pracować nad tym, co nas oddala i niszczy nasze małżeństwo.

MB

 

„ Doświadczenie Bożej obecności w trakcie całego pobytu. Dużo czasu na przebywanie z Panem Jezusem. Wspaniała organizacja. Ciepła i serdeczna opieka przed przyjazdem. Bardzo ciepłe przyjęcie nas na miejscu. Pięknie przygotowane materiały. Duża wartość merytoryczna wykładów. SUPER!”

Beata

 

„ Naprawa relacji z mężem. Czas na adorację . Chcę wprowadzić w codzienne życie prawdziwy dialog  z małżonkiem. Rozeznać wstąpienie do wspólnoty jako małżeństwo.”

Ania

 

„ Dziękuję Panu Bogu, że w dialogu z mężem doświadczam Jego obecności i miłości. Mój mąż nie lubi dużo mówić, wydawało mi się, że Bóg też nie lubi do mnie dużo mówić. Kiedy postanowiłam zamilknąć, aby dać przestrzeń mężowi, to zobaczyłam jak wiele potrafi powiedzieć. Pan Bóg też wiele mówi. Ja mam tylko słuchać i przyjmować. Doświadczyłam też na tych rekolekcjach dużo  dobra, wypoczynku i cudownych relacji z innymi. Nie chciałabym być w innym miejscu, w tym czasie. Proszę o takie rekolekcje wspólne za rok. Już czekam!”

Renata

Start

07/08/2022

End

14/08/2022

Share this Event