Świadectwa z kursu Jezus w 4 Ewangeliach

Kurs Jezus w 4 Ewangeliach 3-6.09.2015

Katarzyna: Podczas kursu Bóg odpowiedział na moje pytania i wątpliwości, które miałam przed tym czasem. Upewnił mnie, że jestem Jego umiłowanym uczniem i lęk nie ma do mnie dostępu. Nie jestem sama.

Marta: Powiedział mi do serca i do rozumu "JA JESTEM", już nie musisz się o nic martwić. Pokazał, dał poczuć, że mimo moich słabości On chce budować relację, bo KOCHA! Dał się poznać w nowy sposób, zobaczyć Jego bogactwo i ofiarność.

Wioleta: Bóg zmienił moje patrzenie na Jezusa. Sprawił że ewangelia stała się dla mnie ciekawa i widzę wiele rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Przestałam podchodzić do Pisma Świętego z lękiem, że tego nie ogarniam. Teraz znam wiele wskazówek, a w sercu radość i pokój bo Pan jest ze mną.

R.: Bóg powiększył moje serce o dwa rozmiary i zmniejszył wadę wzroku. Na kursie mogłem czerpać z wolności jaką dał mi Pan. Mam ogromne pokłady radości i pokoju. Wiem, że mogę głosić Żywą Prawdę we własny sposób i że dla Niego będzie to najpiękniejsza Ewangelia. Jak zawsze w SNE doznałem wiele miłości za strony ekipy i uczestników. Także kolejny raz Duch Święty zaskakiwał na każdym kroku, nawet w najmniejszych rzeczach.

Kocham Was! K.S.: Rozpalił pragnienie Słowa, zanurkowania w Słowo, chęć poznawania Jezusa i trwania przy Nim. Pokazał mi też, z jak ogromną miłością traktuje tych, którzy dla mnie są trudni we współżyciu, ich wartość.