Świadectwa ze Szkoły Wiary

Szkoła Wiary w Puńcowie

Jurek: Podczas Szkoły Wiary Pan Jezus wzbudził moją wiarę. Pokolorował ją bo była szara.

M.: Pan Jezus bardzo mnie zbliżył do Siebie, a także wzbudził pragnienie aby moi najbliżsi także doświadczyli takiej bliskości Pana Jezusa. Jezus uświadomił mi na nowo, że wiara jest radością i największym naszym szczęściem.

Helena: Miałam problem z łakomstwem (późne kolacje) po modlitwie indywidualnej kapłana jestem uwolniona. Od tego wieczoru kolacji nie jadam. Chwała Panu.

Teresa: Szkoły Wiary Jezus wzmocnił moją wiarę. Uwolnił mnie od grzechu, w mojej rodzinie zapanowała radość.

Magda: Jezus pomógł mi się wyciszyć, odpocząć, odnaleźć w Nim spokój. Dał mi wskazówki, jak postępować i jak patrzeć na życie. Pokazał mi, jak bardzo mnie kocha,  jak mnie wspiera… Teraz wiem, że mogę Mu wszystko powierzyć i nie muszę się już prawie o nic zamartwiać. Jezus dał mi nadzieję i siłę na przyszłość.

Szkoła Wiary 2010

Paulina: Poprzez Szkołę Wiary pogłębiła się moja relacja z Jezusem, ale i Bogiem Ojcem, i Duchem Świętym. Mój osobisty Pan i Zbawiciel pokazał mi te miejsca, które potrzebowały Jego łaski i do nawrócenia, i do tego by mógł je wypełnić swoją miłością. Nauczył mnie tego, jak ważne jest to bym oddawała Mu wszystkie moje sprawy, również te, z którymi sobie nie radzę, a także wszystkie moje radości. Pokazał mi również, że trwając we wspólnocie łatwiej jest być blisko Niego i trwać przy Nim niż w pojedynkę. Za to, że Jezus jest żywy, prawdziwy w moim sercu Chwała Panu!