Warsztaty prorockie

Warsztaty prorockie w Rzeszowie 27-29.01.2017

Bogumiła: Dziękuję za wszystkich prowadzących wykłady i animujących modlitwy. To był czas dobrze spędzony, napełnił mnie wiarą, że Dobry Bóg może działać przez każdego, nawet przeze mnie. Wykłady i  świadectwa pokazały mi, że Bóg posługuje się różnymi osobami, nie tylko tymi elokwentnymi.

Magda: Dziękuję Bogu, że pozwolił uczestniczyć mi w tych warsztatach. Chociaż jechałam z nastawieniem "po co ja tam jadę", Bóg miał swoje plany, i jak to zwykle bywa otrzymałam więcej niż myślałam. Dziękuję szczególnie za konferencje, podczas której jak balsam działały słowa, że nie tylko ja czuję paniczny strach przed wystąpieniami publicznymi i że takie przypadki nie są dla Boga przeszkodą, gdy chce nas używać jako swoich narzędzi.

Beata i Krzysztof: Chcieliśmy podziękować z mężem za zorganizowanie warsztatów prorockich. Tego typu dzieła są w dniu dzisiejszym bardzo potrzebne. Jest czas potężnego wylania Ducha Świętego i obdarowania charyzmatycznego. Tak jak nauka chodzenia czy nauka nowego języka, tak i tutaj potrzebujemy uczyć się poruszania w nadprzyrodzonej rzeczywistości i odczytywania Bożego języka. Bardzo łatwo tu o ludzkie wypaczenia albo celowe zamieszanie złego. Dzieląc się swoimi doświadczeniami wprowadzacie porządek i umiejętność spokojnego odczytywania natchnień i prowadzenia Bożego. Zawsze cenne są praktyczne ćwiczenia prowadzone w atmosferze akceptacji, pokoju i dobrego humoru . Taka atmosfera pomaga otwieraniu się, zaufaniu sobie i prowadzącym. Dzięki tym warsztatom uwierzyłam (wciąż mam z tym kłopoty :)) że Bóg naprawdę odpowiada na konkretne pytania. Zostało to bardzo wyraźnie potwierdzone w modlitwie z osobami mi nieznanymi. Pan przemawiał przez Słowo i obrazy. Wszystko się zgadzało 🙂  Mąż podczas warsztatów miał kłopoty z dziąsłem i bardzo bolał go ząb. W przerwie podeszły do nas dwie panie - po rozmowie okazało się, że obie były stomatologami..udzieliły fachowych porad, po czym stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać, lepiej się pomodlić. Po krótkiej modlitwie ból minął, a mąż przestał puchnąć. Chwała Panu! Ważnym momentem dla mnie była również wieczorna adoracja. Zanurzenie w Bożej Obecności jest zawsze MEGA!!! Wypowiadane proroctwa potwierdzały to co czułam i widziałam w duchu. Otrzymane przez mnie proroctwo zostało rozeznane i potwierdzone. Bogu dzięki za wszystko!