Zacheuszowy spływ kajakowy

Zacheuszowy spływ kajakowy

Zacheusz z Katowic zaprasza!
Jeśli szukasz pomysłu na wakacje i planujesz urlop. 😎
❗️Mamy dla Ciebie propozycję i zaproszenie na Zacheuszowy Spływ Kajakowy. ❗️ 🚣‍♂️🚣‍♀️
Tak jak w minionym roku chcemy spędzić wyjątkowy czas z Bogiem, we Wspólnocie i na łonie natury. Tym razem wybraliśmy jeden z najważniejszych szlaków wodnych Pomorza, jakim jest rzeka Wda, która przepływa m.in. przez malownicze tereny Borów Tucholskich i Wdzydzki Park Krajobrazowy. 
➡️Termin: 27-31.07 ❗️
Szczegóły dotyczące zapisów poniżej. ✍️🙂
Śledźcie uważnie wszystkie informacje i przekażcie dalej! 😃

Najważniejsze informacje:
Spływ rozpoczynamy w sobotę 27 lipca w miejscowości Lipusz. Dojazd we własnym zakresie. Najlepiej dotrzeć na miejsce już w piątek. Będzie możliwy nocleg. Prosimy o informacje o wolnych miejscach w samochodach, które później zostawimy na parkingu. Noclegi będą na polach namiotowych lub biwakowych. Należy zabrać ze sobą namiot, śpiwór oraz potrzebny sprzęt biwakowy. Zapewniamy obiad w warunkach polowych, a także pieczywo. Warto zaopatrzyć się w prowiant na śniadania i kolacje.Koszt 350 zł od osoby dorosłej (przewidujemy zniżkę dla dzieci, szczegóły wkrótce) . Zaliczkę w wysokości 100 zł prosimy wpłacać w momencie zapisu na nr konta 62 1050 1083 1000 0024 1944 0090.

✍️ Formularz zgłoszeniowy ✍️ znajdziecie tutaj:
https://docs.google.com/forms/d/1JnMVGV0EfQTZRCCh8o8rQyB2vYr8oJ_u_6vMgeh272o/edit
Po wypełnieniu wyślijcie go na adres: sne.zacheusz.panewniki@gmail.com
Wszelkie pytania kierujcie na adres: magda.buczek88@gmail.com
Jeśli chcesz spędzić ten czas z Bogiem, Wspólnotą i piękną przyrodą to nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Serdecznie zapraszamy!

share